Medyum kelimesi köken olarak Fransızcadan dilimize gelmiş olmakla birlikte dini var oluşların ayrıcalıklı şekilde kullanılabilmesi, ruhlar alemi varlıkları ile insanlar arasında köprü ya da aracı şekilde yöntemler ile bağlantı kuran kişilere sıfat olarak kullanılan isimdir. Güçlerinin var olduğunu ve bu güçlerin nasıl kullanıldığını belirleyen zincirleme bilgi birikim mirası da vardır. Bir insan doğuştan bu yeteneklere sahiptir fakat bu özelliklerini harekete geçirebilmesi için sinyallerin kendisine ulaştırılması önem taşımaktadır. Kendinde var olduğunu bildiği andan itibaren kendisine el veren bir hoca yok ise iletişimini sağladığı varlıklar ile bilgilerini betimlerler.

Bu sıralar bir çok insanın kendini medyum sanması durumu söz konusudur. Bu durumun içerisinde bulunduğumuz yeni çağın biz insanlara daha çok beyin fonksiyonlarındaki sıkıntılar yaşatması ile açıklayabiliriz. Çünkü; güçlerinin var olduğunu zanneden zatların şizofreni düşünceleri içerisinde olduklarını bizzat ben teşhis etmiş bulunmaktayım. İnsanoğlunun etinden ziyade ruhsal ve kişilik özelliklerinin de bir yönde olması gerekmekte. Henüz kişiliği oturmamış kişilerin etkilendiği bir olaydan sonra bile kendini medyum olarak hissetmesi olağan bir duruma gelmiştir. Kötü niyetli olarak bu işi icra etmeye çalışan insanların aslında birer şizofreni hastası olduklarını, sürekli hayal gördüklerini bilmenizi istiyorum.

Nasıl Güvenebilirsiniz? Bu konuda hassas davranmanın her konuda olduğu gibi hayati önemi vardır. Bahsettiğim niteliği taşıyan bir çok insan tanımakla birlikte işini etkili ve doğru şekilde yapabilen medyumlar ile bizzat görüşmüş bir insan olarak size söylemeliyim ki bu kişilerin konuşmasından bile doğru olduğunun farkına varabilirsiniz. Akıcı ve aklınıza yatmayacak bir davranış yaptığı anda o kişiye olan güveninizin gidebileceğini bildiğinden siz harici bilgi aldığı varlıklar ile güven kazanabilmek adına size siz gibi konuşmasını çok iyi bileceklerdir.

Görüşme yaptığınız medyum ile öncelikle normal şekilde konuşmanız, her ne olursa olsun güvenmek istiyorsanız, sorununuz ne kadar acil olursa olsun o kişi ile öncelikli bir bağ oluşturmanızda fayda olacaktır. Bu kişilerin size mantıksız gelecek hiç bir konuşma yapmaması durumunda güvenebileceğinizi bir püf nokta olarak aklınıza kazımanızı istiyorum.

Kategori:

Gerçek Medyumlar

Sizde Video için Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir *

*