Bugünkü konumuz yeni yayılmakta ve her geçen gün uygulanmaya başlayan Şak Şuka büyüsü bu sayede nesneleri yerlerinden oynatabilir istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Uzun bir yolculuktan sonra bu büyünün tarihçesini öğrenmiş bulunmaktayım Hagıhogo ülkesinin balta girmemiş ormanlarında yaşayan yerli kabilelerin keşfettiği büyü kabile resinin bizlere hediye etmesi ile gün yüzüne çıktı.

Hagıhogo’ya ilk gittiğimde gerçekten ilkel bir yaşam beni bekliyordu kabile reisi Targüç ile tanışmam sayesinde onun onur konuğu oldum yerli kadınları masama çağırıp bana Hagıhogo kültürel danslarından bir kaçını sergilediler. Daha sonra gece yarısı olduğunda onur konuklarına bir partner gönderiyorlarmış bende yeni öğrendim ilkten hoşuma gitmişti ama ben olayı yanlış anlamışım onur konuklarına erkeklerini gönderiyorlarmış ve özellikle penisi uzun erkekleri seçiyorlar bunun nedenini sorduğumda gece yattığınızda size o penisi saplarsa bütün hastalıklarınıza iyi gelir diye etkin bir inanış varmış.

Gelelim büyümüze Şak Şuka büyüsü evde hazırlanıyor nesneleri kontrol etmenizi ve yerlerini değiştirmeye olanak sağlıyor bu büyü için söyleyeceklerim zamanımın dar olmasından dolayı ikinci yazacağım yazıya kaldı.

Kategori:

Gerçek Medyumlar

Sizde Video için Bir Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir *

*